• Váš nákupní košík je prázdný!

VYUŽITÍ

Ve šperkařském oboru

Voskové 3D tiskárny Solidscape umožňují neomezenou kreativitu pro šperkaře při nízkých nákladech a zajišťuje exkluzivitu digitálního designu. Dokonalá přesnost a symetrie šperku vyrobených na 3D tiskárně Solidscape umožňují mnohem vyšší konkurenceschopnost. Stávají se nezbytnou technologií v oboru šperkařském a integrují se do každodenních pracovních procesu. Tato technologie je snem pro klenotníky.

V modelářství

Solidscape, INC je leadrem v oblasti vysoce přesných 3D tiskáren. Solidscape systém se používá pro modelování prototypu a slévárenských modelu s vysokou přesností na detail. Voskové 3D tiskárny Solidscape umožnují neomezenou flexibilitu designu za nízké náklady. Stavěcí materiál pro 3D tiskárny Solidscape je vhodný pro odlévání do ztraceného vosku s vynikajícím povrchem a není zapotřebí dalších nákladu na opracování.

V průmyslu

Voskové tiskárny Solidscape nabízí nejvyšší přesnost tisku, která je vyžadována v průmyslovém odvětví za účelem dosažení vysoké kvality dílu. Odlitky z hliníku, mosazi, bronzu, niklu, stříbra, zlata a jiných kovu mají vynikající povrchovou úpravu a přesnost po odlití technologií do ztraceného vosku. Tato technologie výroby modelu se v průmyslu osvědčila a přesvědčila o svých kvalitách již spoustu spokojených klientů.

Máte dotaz nebo objednávku? Napište nám